Kontakter

Odlande stadsbasarer: hållbar arbetsintensiv urban odling



Projektinformation

 

 

Projekt ID

 

Vinnovas diarienummer: 2017-01205

 

 

Utmaningsområde

 

Vinnova Hållbara attraktiva städer

 

 


Styrgrupp

 

 

Irena Lundberg, Invest Stockholm, projektledning
irena.lundberg@stockholm.se

 

Marléne Sellebråten, Invest Stockholm, kommunikation
Marlene.sellebraten@stockholm.se

 

Christina Zoriz Persson, Helsingborg, stadsledningsförvaltning
christina.zoric.persson@helsingborg.se

 

Leif Rönngren, Nya Rågsveds Folkets Hus
leif@nrfh.se

 

Thomas Wildig, Arvalla
Thomas.wildig@gmail.com

 

Håkan Knutsson, Indepro
hakan.knutsson@indepro.se

 

Anne Ostelius, Citycon
Anne.ostelius@citycon.com

 

Jonas Håkansson, Serneke Projektstyrning
Jonas.hakansson@serneke.se

 

 


Testbädd

 

Thomas Wildig, Arvalla
Thomas.wildig@gmail.se

 

Håkan Knutsson, SweHeat
hakan.knutsson@sweheat.com

 

 


Boka besök

 

Rasmus@helsingborgbryggeri.se
industri@nrfh.se
mattias.gustafsson@ecotopic.se
Irena.lundberg@stockholm.se

 

 


Kontakta oss